Mitoloji Online

Online Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma 37 Games
Mitoloji Online; Titanların pandoranın kutusundaki laneti serbest bırakmasını ve Olimpos dağındaki tanrıların insanların yardımıyla bu laneti kaldırmaya çalışmasını konu alan online olarak gerçek oyuncular ile gerçek zamanlı mücadelelere gireceğiniz heyec

Mitoloji Online; Titanların pandoranın kutusundaki laneti serbest bırakmasını ve Olimpos dağındaki tanrıların insanların yardımıyla bu laneti kaldırmaya çalışmasını konu alan online olarak gerçek oyuncular ile gerçek zamanlı mücadelelere gireceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir online savaş oyunudur.

Herhangi bir yükleme yapmadan direk olarak tarayıcınız üzerinden giriş yaparak oynayabileceğiniz oyunda, cesur bir savaşçı olarak mitolojide adı geçen tanrıların yardımı ile titanların sebep oldukları laneti durdurmaya çalışacaksınız.

Cinsiyet seçimi yaparak başladığınız oyunda belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra silahşör, kahin, avcı, büyücü ve şövalye olmak üzere birbirinden farkı eşya, silah ve yeteneklere sahip 5 benzersiz sınıftan bir tanesine dahil oluyorsunuz. Bu aşamadan sonra artık karakterinizi geliştirmeli ve kötülüklere karşı mücadele etmelisiniz.

Temel amacınız, mitolojik tanrıların size vermiş olduğu görevleri yerine getirerek seviye atlamak. Bu görevleri yaparak başarılı olabilir ve karakterinizi güçlendirecek olan eşyaları da elde edebilirsiniz. Binek ve peri sisteminin de bulunduğu oyunda, ana karakterinizi güçlendirdiğiniz gibi sahip olduğunuz savaşçılarınızın ve bineklerin de seviyesini yükselterek ek özellikler kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kendinize ait bir ordu oluşturarak, ordunuzda yer alan savaşçılarınızı yeteneklerine göre savaş alanında konumlandırmalısınız.

Daha Fazla Göster
Mitoloji Online indir